آرشیو خبر ا مطالب آموزشی ا حوزه عملیات ا حوزه پیشگیری ا مدیر عامل ا تماس با ما ا پست الکترونیک                                                                       صفحه اول ا لیست مطالب آموزشی

 

مدرسه غواصی آتش نشان هرمزگان      Hormozgan Fireman Diving School

 

جهت دریافت مشاهده مطالب جدید به آدرس http://www.bndiver.com  مراجعه نمائید .

 

  معرفی مدرسه

 

  نتایج آزمون دوره های برگزار شده

 

  مطالب آموزشی

 

 

معرفی مدرسه :

 

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس افتخار دارد که به عنوان اولین سازمان آتش نشانی در سطح کشور با تاسیس و راه اندازی مدرسه غواصی زیر نظر اساتید مجرب بین المللی جهت تمامی اقشار جامعه که تمایل دارند زیبائیها و جذابیتهای  شگفت انگیز زیر آب را برای یکبار هم که شده مشاهده کنند ، گامهای مثبتی بردارد . شما می توانید با ما همراه شوید و دنیای زیر آب سواحل گسترده جزیره قشم و جزایر همجوار آنرا که یکی از زیباترین جاذبه های زیست محیطی دنیا به شمار می رود را ببینید . و ما این فرصت را برایتان ایجاد نموده ایم که بیشتر با قدرت و عظمت خداوند آشنا  شوید . 

0

مدرسه غواصی آتش نشان هرمزگان فعالیت خود را در سال 1387 در ایستگاه امداد و نجات دریایی واقع در انتهای خیابان فلسطین رسماً آغاز نمود و مدیریت این مجموعه آموزشی با آقای فرجام دانش Farjam Danesh می باشد . وی تاکنون موفق به اخذ گواهینامه غواصی سه ستاره و مربیگری سه ستاره CMAS گردیده است .

این مدرسه از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به عنوان مرکز آموزش غواصی آتش نشانان سراسر کشور انتخاب و طبق برنامه زمانبندی آتش نشانان شهرستانها در دوره های در نظر گرفته شده شرکت می نمایند .

امکانات و تجهیزات مدرسه :

- سالن آموزش و وسایل کمک آموزشی

- اتاق و تجهیزات شارژ سیلندر غواصی

- خوابگاه فراگیران

 

  - خوابگاه مربیان

  - سالن پذیرائی

  - سه فروند قایق موتوری

  - یکدستگاه تراکتور

  - ست کامل غواصی برای 30 نفر

جهت دریافت بروشور بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید .

>> صفحه اول

>> صفحه دوم

Photo Gallery

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

صفحه اول ا لیست مطالب آموزشی

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است .