آرشیو خبر ا مطالب آموزشی ا حوزه عملیات ا حوزه پیشگیری ا مدیر عامل ا تماس با ما ا پست الکترونیک                                                                              صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

 

 

  دیدار آتش نشانان با نماینده ولی فقیه        یکشنبه (26/8/87)
 

جمعی از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس با نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس دیدار کردند . این دیدار با حضور معاون خدمات شهری شهرداری ، مدیر عامل ، معاونین و رؤسای ایستگاههای سازمان آتش نشانی در دفتر نماینده ولی فقیه صورت پذیرفت .

خادمی معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سازمان در سال گذشته و ماههای سپری شده از سال جاری ، مشکلات و تنگناههایی که بر سر راه توسعه ایمنی شهر وجود دارد را شرح داد .

وی افزود با توجه به عدم وجود امکانات و نیروی انسانی ماهر در سایر شهرها ، دامنه فعالیت سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس ، استانی گردیده است که براساس قانون در حیطه وظایف این سازمان نمی باشد .

از جمله موارد دیگری که در این جلسه بدان اشاره شد ، اشغال نمودن خطوط 125 توسط برخی از شهروندان و ایجاد مزاحمتهای پیاپی بود که کار آتش نشانان را با مشکل مواجه نموده است . 

 

   

صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است .